توضیح رابطه مشتری با برند

توضیح رابطه مشتری با برند

توضیح رابطه مشتری با برند

مجموعه ای از افراد می باشد با تخصص های مختلف در سازمان که برای هدف مشابهی تلاش می کنند. کسب و کار برای فراهم کردن نیازهای مشتریان بوجود آمده است. مجموعه فعالیت هایی برای بدست آوردن پول و ارزش محصول. اگر خواهان این هستیم که همیشه کسب و کارمان سرپا باشد نباید در خدمت به مردم و چرخه خرید و فروش کم کاری کنیم.

 

 

 

کار آفرین کیست:

 

فردی که کسب و کارهای خودساخته جدید (بدون مشابه) یا بازطراحی شده را به جامعه ارائه می دهد و کسب و کار جدیدی راه اندازی می کند.

 

کارآفرینی چیست:

راه اندازی کسب و کاری جدید ، نوآوری در خلق محصولی جدید و ارائه آن به جامعه.

 

ویژگی های شخصیتی کارآفرین:

 

1 . رئیس و کارفرمای خودش برای عملی کردن آن چیزی که در ذهنش نقش داده است.

 

2 . ترجیح می دهد خودش تصمیم بگیرد و مشکلات و سختی ها را به دوش بکشد.

 

3 . همیشه بازتاب عملکرد خود را می بیند.

 

4 . به دنبال مبارزه و رقابت هستند و ریسک پذیری دارند.

 

5 . همیشه برای مشکلاتشان به دنبال راه حل می گردند و به سرعت برای حل آنها قدم برمی دارند و با کار موثر به موفقیت می رسند.

 

6 . به خودشان اطمینان کامل دارند و بخاطر اعتماد به نفس بالایی که دارند در کارشان موفق هستند ، مطمئن هستند که اگر کسی از آنها انتظار دارد می توانند ان را برآروده سازند.

 


Warning: Undefined variable $settings in /home/rasaacad/public_html/wp-content/themes/davin/inc/elements/single/comments.php on line 1451

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/rasaacad/public_html/wp-content/themes/davin/inc/elements/single/comments.php on line 1451
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.