آکادمی رسا

آکادمی رسا با بیش از 15 سال سابقه آموزش

6000
نفر ساعت آموزش
2600
دانشجوی دوره
360
دوره برگزار شده
15
سال سابقه فعالیت

آکادمی کسب و کار رسا

شرکت مهندسین مشاور رسا از سال 1386  با هدف ارائه خدمات تخصصی در زمینه بهبود عملکرد سازمان‌ها در موضوعاتی چون مشاوره کسب و کار ، آموزش و رهبری نیروی متخصص، جذب و تامین نیروی متخصص  در راستای توسعه کسب و کار در حال فعالیت می باشد.

با توجه به فعالیت 15 ساله شرکت مهندسین مشاور رسا در زمینه مشاوره توسعه کسب و کار ، شرکت مهندسین مشاور رسا متوجه نقایص و کمبود های آموزشی و مهارتی در واحد های کسب و کار گردید. بر این اساس، شرکت مهندسین مشاور رسا اقدام به تاسیس واحد آکادمی رسا در سال 1390 نمود.

امروزه به دلیل رشد گسترده صنایع و خدمات در سطح بین الملل ، فضای رقابت شدید بین سازمان ها و نیز ناتوانی دوره های صرفا آکادمیک در پاسخ به نیاز کسب و کارها ، دوره هایی که با نگاه کاربردی بتواند مهارت های کارشناسان ، مدیران میانی و ارشد سازمان را ارتقا دهد ضروری به نظر میرسد. با توجه به اهمیت این موضوع در دنیای کسب وکار کنونی می توان گفت کارشناسان ، مدیران میانی و ارشد سازمان با کسب دانش و مهارت های حرفه ای مدیریت، بازاریابی و فروش میتوانند به پیشرفت و توسعه کسب و کارشان سرعت بخشند و اهداف خود و سازمان را محقق سازند. آموزش های مدیریتی ، بازاریابی و فروش به  کارشناسان و مدیران کمک می‌کند تا با دید وسیع‌تر، اطلاعات به‌روز و مهارت‌های کاربردی، بهترین عملکرد را در جایگاه خود داشته باشند و بتوانند از ظرفیت‌های قابل دسترس به‌درستی بهره ببرند

 ما در آکادمی رسا  میکوشیم تا به کمک  اساتید به نام و نخبگان حوزه مدیریت ، بازاریابی و فروش کشور خدمات آموزشی را در حوزه های ذکر شده  با هدف ایجاد و ارتقای سطح دانش در حوزه کسب و کار کشور  ارائه دهیم. اساتید و کارشناسان متعهد و متخصص آکادمی رسا همراه شما هستند تا در مسیر جذاب یادگیری و توسعه مهارت‌ها، بهره‌وری بیشتر ، رشد و توسعه روزافزون را رقم بزنید.

Vision Statement بیانیه چشم انداز 1405

  • قرار گرفتن در جمع 3 برند برتر ارئه خدمات آموزشی در حوزه کسب و کار کشور
  • ارائه خدمات آموزشی برای بازار خرده فروشی ها
  • ارتباط و همکاری با مدارس کسب و کار خارج از کشور

ماموریت آکادمی رسا ، ارائه خدمات آموزشی با رویکرد تخصص سازی با هدف ایجاد و ارتقای سطح دانش در حوزه کسب و کار کشور می باشد.

 

تیم آکادمی رسا

تم های خود را با ویژگی های حتی بیشتر افزوده می کند.

به تیم ما بپیوند
نورا قنادزادگان

نورا قنادزادگان

کارشناس آموزش
photo5965318208590296301

سمیرا انباز

مدیر آموزش سازمانی
c45

رویا خالقی

رئیس دفتر آکادمی
پیام نوبهار

پیام نوبهار

مدیرعامل مجموعه رسا و استاد آکادمی رسا

ارتباط و مشاوره تخصصی با کارشناسان رسا

WeCreativez WhatsApp Support
تیم پشتیبانی ما در آکادمی رسا در واتساپ آماده پاسخگویی به شما است.
سلام، به پشتیبانی نیاز دارید؟